Naše podnikanie sme založili na filozofii obehového hospodárstva – teda na princípe dať veciam ďalšiu šancu využitia a NEVYTVÁRAŤjednorazovým používaním vecí zbytočný ODPAD.  A tak pri výbere obalov na darčekové koše prihliadame na ich opakované použitie, práve preto pracujeme s kartónom, drevom, pilinami…. Starostlivo volíme nie len materiál, ale aby sa dali obaly z darčekových košov opakovane v domácnosti použiť, pozornosť venujeme aj farebnému prevedeniu obalov a ich dizajnu.Tak teda načo všetko je možné naše obaly opakovane použiť?

Obaly sa výborne hodia ako úložné či odkladacie boxy, ako ošatky na chlieb a pečivo, ako dózy na šperky, kozmetiku…, fantázii sa medze nekladú. Navyše, vedeli ste, že kartóny a piliny je možné využiť aj vo vašej záhrade?

Sú výborným mulčovacím materiálom vhodným najmä na bobuľoviny a kvety, alebo materiálom vhodným do kompostovacích nádob, samozrejme, v záhradách využívame iba čisté, farebne neutrálne kartóny (pozri knihu A. a S. Bruns, Biozáhrada alebo chekni web – permakultúra). Zapojte sa spolu s nami do obehového hospodárstva a dajte veciam ďalšiu šancu použitia…. , lebo na prírode nám záleží ?.